Jdi na obsah Jdi na menu
 


Průběh znásilnění a obrana

29. 10. 2006
  • První fáze:  Když vás někdo přepadne nebo vás chytne za ruku, za tělo, začne vás někam tahat a tak … je zapotřebí se začít okamžitě maximálně bránitokamžitě a maximálně – maximálně znamená co nejvíc, hned a teď…takže co nejvíc bouchat, kopat, škrábat, kousat, snažit se utíkat a křičet co můžete, během pár vteřinek do toho musíte vložit všechno, to je sprint o vaše zdraví a možná o váš život – dobrou obranou je pokusit se násilníkovi vrazit prsty do očí

 

  • Druhá fáze:  Když jste byly v první fázi neúspěšný, je zapotřebí to vzdát a začít myslet na to, abyste z toho vůbec vyšly živý, nezrmzačený, nezraněný nebo pokud možno co nejmíň zraněný. Je hodně špatný bejt znásilněná, ale ještě horší je bejt k tomu i mrtvá, těžce zraněná, „dole“ potrhaná, pobodaná do břicha, mít zpřerážený kosti, vykloubený ruce, vyražený zuby a obličej na maděru.Pokud jseš starší holka a už „něco“ třeba víš, snaž se mu nabídnout, že mu to „uděláš rukou“, v nehorším „pusou“, je to hrozný, ale furt je to lepší než soulož. Násilníkovi jde o to se uspokojit (vystříknout) a mohl by se s tím spokojit … a dát pokoj … 

 

 

  • Třetí fáze:  Když už je po všem, hrozí velký nebezpečí holkám, které násilníka znají (může to být i kámoš z vesnice, soused, člověk od vidění, někdo ze zábavy nebo diskotéky a tak). Proto je zapotřebí sehrát divadýlko – možná svoji životní roli, protože tady se o vašem životě může znovu a možná ještě víc rozhodovat! Je zapotřebí mu naznačit, že mu to odpouštíte, že to bude v pořádku, že se nic tak hroznýho nestalo, že se na něj nezlobíte a tak nějak … Je to možná neuvěřitelný, ale je to tak !!!

 

 

Snažte se „při tom“ vytrhnout mu nějakej vlas, chlup nebo ho poškrábat nehtama, abyste dostaly kousíčky jeho kůže za nehty – je to dobrý pro jeho usvědčení pomocí DNA. Snažte se ale co nejvíc zapamatovat si jeho podobu (postava, výška, obličej, vlasy, oči, uši, nějaký zvláštní znamení – pihy, jizvy, bradavice, chybějící nebo křivý zuby, zlatý korunky a tak).

 

Pokud „po tom“ krvácíte z dírečky, snažte se něco si tam dát … kapesníky, ponožky, jinej kus oblečení a tak, držte nohy co nejvíc u sebe, pokud ležíte, tak ležte schoulený jako do klubíčka, to je nejlepší při poranění břičních orgánů. Nikdy se hned „po tom“ nemejte, nesprchujte, nekoupejte – je zapotřebí, aby kriminálka měla možnost sebrat z vašeho těla tak zvané bilogické stopy – což kromě výše uvedených vlasů, chlupů a tak je zejména jeho sperma a sliny! Neutírejte si to, pokud si to musíte utřít, tak kapesník nezahazujte.